newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

SULTHERA®

Nová kozmetika Kúpeľov Piešťany

SULTHERA® BAHENNÁ MASKA    

Vyživujúca prírodná pleťová maska využíva priaznivé účinky unikátneho bahna. Vďaka jeho pôsobeniu dochádza k mineralizácii pokožky, jej hydratácii, revitalizácii a obnove buniek. Jemné zloženie zaručuje dobré prenikanie do pórov, kde maska pôsobí antibakteriálne
s ošetrujúcim efektom. Pravidelným používaním vyživujúcej masky dochádza k vyhladeniu vrások, pleť je scelená, hladšia a sviežejšia. Celý efekt je ešte výraznejší, pokiaľ sa pred i po aplikácii použijú ďalšie produkty kúpeľnej kozmetiky SULTHERA®.

Cena 18 EUR / ks

 

SULTHERA® DENNÝ KRÉM

Denný krém využíva priaznivé účinky sírnych minerálnych prameňov. Jemne ošetruje pleť a zanecháva  ju rozjasnenú a zamatovo hebkú. Vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej ju tiež dlhodobo hĺbkovo hydratuje. Aktívne zložky zabezpečujú ochranu pred stresovým faktorom, pokožka sa stáva pružnejšia a vláčnejšia. Krém je vhodný pre všetky typy pleti a rýchlo sa vstrebáva.

Cena: 18 EUR / ks (50 ml)

 

SULTHERA® NOČNÝ KRÉM

Veľmi účinný krém na ošetrenie pokožky pred spaním. Aktivuje proces prirodzenej obnovy pleti. Minerály zo sírnych prameňov spoločne s kyselinou hyalurónovou ju revitalizujú, spevňujú a intenzívne hydratujú. Optimálne zloženie krému má intenzívny regeneračný účinok s hlbokým prienikom do kože, pôsobí na ňu upokojujúco, bráni vzniku vrások a výrazne zvyšuje elasticitu a pevnosť pokožky.

Cena: 18 EUR / ks (50 ml)

SULTHERA® TELOVÉ MLIEKO

Telové mlieko Sulthera® Lotion vyživuje a zvláčňuje pokožku, čím výrazne napomáha jej obnove. Unikátne zloženie mlieka je navrhnuté tak, aby slúžilo na ideálnu regeneráciu pokožky po kúpeľných procedúrach. Telové mlieko je možné používať na každodenné ošetrenie celého tela, kožu zanecháva  vláčnu a jemne prevoňanú. Vhodné je aj pre citlivú pleť.

Cena: 18 EUR / ks (200 ml)

 

SULTHERA® MYDLO

Luxusné prírodné mydlo je vyrobené zo svetovo unikátneho piešťanského sírneho bahna a zachováva si všetky jeho liečebné účinky. Vysoký obsah síry stimuluje pokožku a zároveň zvyšuje jej pružnosť. Používanie mydla výrazne obmedzuje zápaly kože, nevysušuje ju a má hojivý účinok. Mydlo je čisto prírodné, neparfumované.

Cena: 9 EUR / ks (90 g)

 

SULTHERA® DENNÝ A NOČNÝ KRÉM

Oba ich môžete mať vo výhodnom balení, ktoré umožňuje vyskúšať si ich priaznivé účinky vo dne aj v noci. Ľahko sa vojde aj do kabelky, a tak ich môžete mať vždy po ruke.

Cena: 9 EUR / ks (2x 15 ml)

 

ŠPECIÁLNA PONUKA

Pri kúpe denného a nočného krému značky Sulthera dostanete od nás telové mlieko Sulthera ako darček.

Dostupné na hotelových recepciách, recepciách kúpeľných domov a online na: marketing@spapiestany.sk

 

 

 

Počasie
Momentálny stav
zväčša slnečno
11.3°C
29.Marec2017
zväčša slnečno
7°C - 20°C
30.Marec2017
sčasti zamračené
5°C - 18°C
31.Marec2017
zväčša slnečno
7°C - 19°C
01.Apríl2017
zväčša slnečno
8°C - 20°C
02.Apríl2017
zväčša slnečno
7°C - 19°C
03.Apríl2017
sčasti zamračené
5°C - 18°C
04.Apríl2017
sčasti zamračené
6°C - 18°C
05.Apríl2017
sčasti zamračené
7°C - 18°C
06.Apríl2017
zväčša slnečno
6°C - 18°C
Mapa Webová kamera
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X