newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Mesto Piešťany

Prvá písomná zmienka pochádza o Piešťanoch pochádza z roku 1113. Výrazný rozvoj nastal v 19. storočí a bol spojený s rozvojom kúpeľnej starostlivosti. V druhej polovici 20. storočia sa vďaka budovaniu priemyslu zdvojnásobil počet obyvateľov na momentálnych takmer tridsať tisíc.
V súčasnosti sú Piešťany najznámejším kúpeľným mestom na Slovensku a medzinárodným strediskom liečby reumatických chorôb, ale i významným regionálnym centrom kultúry, školstva, športu a rekreácie. Preteká nimi druhá najväčšia slovenská rieka Váh. Majú nížinné, teplé a suché podnebie a najväčší počet slnečných dní v roku v rámci Slovenska. Piešťany sa nachádzajú 80 km od Bratislavy, 150 km od Viedne a sú ľahko dostupné cestnou i železničnou dopravou. Na miestnom letisku môžu pristávať i menšie lietadlá.
Počas roka sa v meste odohrávajú rôzne podujatia slovenského i medzinárodného významu ako Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny na začiatku júna, Jazzové dni v júli, Kvetinové korzo na konci leta, Truck country show, Country lodenica, Letecké dni, filmový festival Cinematik v septembri a ďalšie. Okrem kultúry ponúkajú Piešťany aj možnosti športového vyžitia. Nájdete tu golfové ihrisko, tenisové kurty, squashové centrum, jazdeckú školu, vodný vlek, lodenicu a v okolí mesta množstvo cyklistických a turistických chodníkov.

Mapa Webová kamera
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X