newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Emporium beauty

Emporium beauty

Objavte svet pôžitku a luxusu!
Objavte centrum zdravia, krásy a vitality, ktoré sa nachádza v kúpeľnom dome IRMA. V tejto oáze pokoja sa nechajte rozmaznávať niektorou z bohatého výberu prvotriednych kozmetických a relaxačných procedúr.

Pro-active– tvárové ošetrenia
Tieto intenzívne ošetrenia sa zameriavajú na špeciálny program „Clarins Touch“ s využitím vysoko koncentrovaných profesionálnych produktov. Produkty programu „Pro-Instensive Plus Formula“ sú vyhradené exkluzívne pre skúsené ruky Clarins školeného odborníka.
Aby ste v intenzívnom ošetrovaní mohli pokračovať aj doma a účinky na vašu pleť mali dlhodobý efekt, sú všetky naše produkty vyvinuté aj k domácej starostlivosti.

1. Anti-Age – Multiregeneračné ošetrenie
Omladzujúce ošetrenie, ktoré sa stará a chráni vašu pleť. Zameriava sa predovšetkým na citlivé časti, náchylné k prejavom starnutia, ako je oblasť očí a dekoltu. Intenzívny lifting a špeciálna masáž zrelaxujú, tonizujú a stimulujú pokožku a prinesú okamžité a dlhotrvajúce výsledky. Vysoko kon¬centrované rastlinné extrakty z avokáda, aloe vera a olej z jablčných jadier dodá vašej pleti omladzujúci vzhľad a dodá pocit komplexnej starostlivosti.
Trvanie procedúry: 50 alebo 75 minút.

2. Rozjasňujúce ošetrenie
Regeneračné ošetrenie, ktoré osviežuje povädnutú a unavenú pleť. Výživné extrakty z papaje, kiwi a pomaranča, zlepšujú stav pleti. Stimulujúce Clar¬ins ošetrenie zlepšuje cirkuláciu a lymfatické vyprázdňovanie, čím pomáha obnoviť prirodzenú žiaru a vitalitu pleti.
Trvanie procedúry: 50 alebo 75 minút.

3. Hydratácia
Pleť vystavená znečistenému prostrediu s rôznymi agresormi je náchylná k precitlivenosti a dehydratácii. Toto ošetrenie pôsobí proti negatívnym vply¬vom agresorov a obnovuje prirodzenú rovnováhu vašej pleti. Revitalizačná masáž s extraktami z morských rias, kaktusu, borovice reaktivuje rezervy vlhkosti v pokožke a zanecháva pocit jemnej, vyhladenej a rozjasnenej pleti.
Trvanie procedúry: 50 alebo 75 minút.

4. Čistiaca starostlivosť
Hormonálna nerovnováha, stres, diéty môžu viesť k uzavretiu pórov a k nadmernej produkcii podkožného mazu. Táto upokojujúca masáž tváre čistí pokožku a vracia je prirodzenú rovnováhu. Extrakty rastlín (Hamamelis, Yucca a Iris) pôsobia upokojujúco a zanechávajú vašu pleť jemnú a sviežu.
Trvanie procedúry: 50 alebo 75 minút.

5. Multi-intenzívna starostlivosť
Toto vysoko účinné ošetrenie je adresované špeciálnym potrebám žien, ktorých pleť trpí následkami hormonálnych zmien, je zvädnutá a bez vitality. Jedinečným účinkom izoflavónov v extraktoch rastlín „večnej mladosti“ (Pelvetia a Pueraria lobata) vaša pleť rýchlo znovu získa svieži vzhľad. Konečným efektom je pevná, vyrovnaná a rozjasnená pleť.
Trvanie procedúry: 50 alebo 75 minút.

6. Starostlivosť o citlivú pleť
Ak sú obranné mechanizmy vašej pleti oslabené, nadmerne reaguje na klimatické zmeny, znečistenie a stres. Rozmaznávajte vašu pleť týmto ošetrením, ktorého upokojujúca masáž rešpektuje krehkú prirodzenosť citlivej pleti. Ošetrenie bohaté na esenciálne oleje z levandule, majoránu a mäty, ktoré upokojujú vašu pleť a pomáhajú jej znova nadobudnúť prirodzenú rovnováhu.
Trvanie procedúry: 50 alebo 75 minút.

Ošetrenie pre mužov

Ošetrenietváre
Čistenie, hydratácia a osvieženie. Toto tvárové ošetrenie je individuálne zostavené podľa potrieb všetkých typov pleti. Pleť je vyčistená, tonizovaná a jemne zbavená odumretých kožných buniek Prihliada na individuálne kožné problémy, ranky po holení a lokálne podráždenia upokojuje. Zanecháva pleť s pocitom sviežosti a zdravia. Tvár, ramená a hruď sú zrelaxované aromatickou masážou.
Trvanie procedúry: 50 alebo 75 minút.

ClarinsmetódaPro-active- ošetrenie tela
Clarins metóda Pro-active ošetrenie tela stimuluje vaše telo koncentrovanými aktívnymi rastlinnými látkami spolu s ostatnými aromatickými olejmi, ktoré sa aplikujú prostredníctvom špeciálnych masážnych pohybov programu „Clarins Touch“. Tieto intenzívne ošetrenia vyformujú kontúry vášho tela, vyhladzujú a tonizujú problematické oblasti, obnovujú zostarnutú, namáhanú pokožku tela.

Redefining – modelujúce ošetrenie tela
Toto intenzívne tonizujúce ošetrenie prináša príjemný zážitok. Stimulujúce aktívne rastlinné extrakty napomáhajú detoxikácii tela a rytmické Clarins Touch pohyby podporujú krvnú a lymfatickú cirkuláciu, tonizujú a zlepšujú elasticitu pokožky.
Trvanie procedúry: 50 alebo 75 minút.

Renewing – regeneračné ošetrenie tela
Ak zanedbávate pravidelnú starostlivosť o pokožku vášho tela, trávite veľa času na slnku alebo vaša pokožka má vzhľad zostarnutej a poškodenej, tento program revitalizuje vašu pokožku a omladzuje telo. Toto ošetrenie používa stimulačnú a liftingovú masáž a aktívne rastlinné extrakty z olivy a bielej ľalie.
Trvanie procedúry: 50 alebo 75 minút.

Extra-firming – extra spevňujúce ošetrenie tela
Prvé ošetrenie tela s Anti-age efektom, ktoré spája absolútny účinok a exkluzívnu starostlivosť. Prostredníctvom účinných rastlinných extraktov dosiahneme intenzívne napnutie pokožky, ktorá je pevnejšia a pružnejšia. Špeciálne masážne ťahy majú relaxačný účinok Telo je príjemne uvoľnené a únava zminimalizovaná.
Trvanie procedúry: 50 alebo 75 minút.

Hydrating – hydratačné ošetrenie tela
Snívate o sviežej, pružnej, žiarivej a dobre hydratovanej pokožke? Toto unikátne ošetrenie vám pomôže splniť váš sen. Potreba vašej pokožky po vl¬hkosti sa tu stretáva s unikátnou efektívnosťou a precíznosťou. Revitalizačná masáž s broskyňovým extraktom a Perhydrosqaulen príjemne zvlhčí vašu pokožku. Hráškový extrakt, jemné ovocné acidy, keratolin napomáhajú vašej pokožke, aby zostala pevná a pružná zároveň, hladká a jemná.
Trvanie procedúry: 50 alebo 75 minút.

Pro-Polishand body redefining treatment– regeneračné ošetrenie tela s peelingom
Moderný spôsob telového peelingu obohatený o ovocné enzýmy napomáha efektívnemu zbaveniu sa odumretých buniek pokožky a nečistôt. Toto exkluzívne ošetrenie využíva našu Pro-Activ intensive formulu, ktorá tak na¬pomáha k lepšiemu modelovaniu telesných kontúr a problematických častí.
Trvanie procedúry: 75 minút.

Pro-Polishand renewing treatment- regeneračné ošetrenie tela s peelingom
Od hlavy po končeky prstov jedinečný peeling obohatený o ovocné en¬zýmy zbavuje pokožku odumretých buniek a nečistôt. Exkluzívne ošetrenie využíva našu Pro-Activ formulu a napomáha obnoveniu namáhanej a zostar¬nutej pokožky tela.
Trvanie procedúry: 75 minút.

Pro-Polishand body extra-firming treatment – extra spevňujúce ošetrenie tela s peelingom
Moderný peeling celého tela obohatený ovocnými enzýmami, ktorý na¬pomáha zbavovať pokožku prebytočných, odumretých buniek a nečistôt a tým ju pripravuje pre aplikáciu všetkých Pro-Activ intensive ošetrení, čím zvyšuje benefit procedúry. Tonizuje a spevňuje pokožku so záverečným omladzujúcim efektom.
Trvanie procedúry: 75 minút.

Pro-Polishand body hydrating treatment– hydratačné ošetrenie tela s peelingom
Jemný peeling celého tela obohatený ovocnými enzýmami, ktorý šetrne zbavuje pokožku odumretých buniek a nečistôt a pripravuje tak pokožku na intenzívne hydratačné ošetrenie.
Trvanie procedúry: 75 minút.

Doplnkové služby Emporium Beauty

 • Masáž tváre
 • Hĺbkové čistenie s masážou tváre
 • Denný a spoločenský make-up
 • Farbenie očných rias
 • Úprava a farbenie obočia
 • Trvalá na očné riasy
 • Mikromasáž očného okolia
 • Parafínový zábal rúk
 • Depilácie častí tváre a tela
 • Pedikúra s lakovaním i bez lakovania
 • Manikúra klasická
 • Manikúra s lakovaním
 • Francúzska manikúra
 • Japonská manikúra (ošetrenie nechtového lôžka špeciálnymi voskami, masáž rúk)
 • Manikúra GOLD (úprava nechtov, peeling a masáž rúk, lakovanie)
 • Gélové nechty – modelácia, úprava nechtov (prebrúsenie), doplnenie gélu, lakovanie, zdobenie
Cenník - Emporium Beauty
Počasie
Momentálny stav
zväčša slnečno
11.3°C
29.Marec2017
zväčša slnečno
7°C - 20°C
30.Marec2017
sčasti zamračené
5°C - 18°C
31.Marec2017
zväčša slnečno
7°C - 19°C
01.Apríl2017
zväčša slnečno
8°C - 20°C
02.Apríl2017
zväčša slnečno
7°C - 19°C
03.Apríl2017
sčasti zamračené
5°C - 18°C
04.Apríl2017
sčasti zamračené
6°C - 18°C
05.Apríl2017
sčasti zamračené
7°C - 18°C
06.Apríl2017
zväčša slnečno
6°C - 18°C
Mapa Webová kamera
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X