newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Výlety a zájazdy

Spoločenské centrum kúpeľov ponúka hosťom možnosť oboznámiť sa s históriou a súčasnosťou kúpeľného ostrova, navštíviť zaujímavé miesta v okolí Piešťan, vycestovať za známymi i menej známymi malebnými zákutiami Slovenska. Všetky aktuálne ponuky výletov sa mesačne publikujú v bulletine Spoločenského centra, ktorý je pre hostí k dispozícii na každej recepcii kúpeľného hotela.

V lete sa môžu hostia vybrať na atraktívnu plavbu loďou po rieke Váh a jazere Sĺňava, počas ktorej môžu obdivovať biotop a vodné vtáctvo v unikátnej chránenej vodnej oblasti na Vtáčom ostrove.

Archeologicky zaujímavým miestom je Čertova pec vzdialená 15 km od Piešťan. Počas doby ľadovej slúžila ako obydlie pravekých ľudí.

Blízke zrúcaniny hradov Tematín, Beckov a Čachtice sa vryjú do pamäti návštevníkov ako tajomné miesta, na ktorých akoby sa zastavil čas, a kde múry šepkajú nesmrteľné legendy o krutých majiteľoch a krvavej grófke Báthoryčke.

Malý slovenský „Rím“, mesto Trnava ako aj Nitra, sú príťažlivé nádhernou sakrálnou architektúrou z rôznych období a rozmanitých stavebných slohov. Mesto Trenčín s krásnym hradom na vysokej skale, opísanom v mnohých legendách.

Na najvyššom vrchu Myjavskej pahorkatiny, Bradle, sa nachádza národná kultúrna pamiatka, mohyla významného slovenského štátnika a vedca, generála M. R. Štefánika.
Veľmi populárne sú zájazdy do vinárskeho mestečka Modry. Po prehliadke keramickej manufaktúry s možnosťou nákupu výrobkov nasleduje ochutnávka vína zo slnečných karpatských svahov a typická slovenská večera sprevádzaná ľudovou hudbou.

Vo folklórnom duchu je organizovaný aj výlet do obce Krakovany s ukážkou tradičnej dedinskej svadby.

Spoznať históriu a technológiu spracovania skla a vidieť výrobu krištáľového skla možno v najslávnejšej slovenskej sklárni vo Valašskej Belej. Okrem toho sa tu možno príjemne občerstviť a nakúpiť krásne miestne výrobky.

Hlavné mesto Slovenska, Bratislava, sa rozprestiera na oboch brehoch rieky Dunaj. Bratislavský hrad s výnimočným výhľadom na modrý Dunaj je dominantou hlavného mesta. Bolo to korunovačné miesto 19 uhorských kráľov. Navštívte Michalskú bránu, gotický Dóm sv. Martina, Múzeum hodín, Radnicu s múzeom, Slovenské národné divadlo, kostol sv. Alžbety (Modrý kostol), výstavy v Mirbachovom paláci.

Romantický Bojnický zámok z 11. stor. bol prebudovaný v štýle stredovekých francúzskych zámkov začiatkom 20. stor. podľa predstáv majiteľa, grófa Jána Pálffyho. Patrí medzi najkrajšie pamiatky na Slovensku, má nádherný park. V susedstve je tiež zoologická záhrada.

Z historických zaujímavostí treba navštíviť Červený kameň, ktorého interiér je zariadený historickým nábytkom a portrétovou maľbou.

Čarovné Vysoké Tatry, hory, ktoré vznikli súčasne s Alpským pohorím. Je to najvyšší horský masív na Slovensku s 20 štítmi s výškou nad 2400 metrov a 35 horskými jazerami. Gerlachovský štít (2655 m) je najvyšším vrchom Slovenska.

Lesnaté pohorie Nízkych Tatier sa rozprestiera paralelne s Vysokými Tatrami. Tvorí centrálnu časť Národného parku (810 km²) s hustými lesmi, jaskyňami a bohatou divou prírodou. Najvyšší vrch Nízkych Tatier je Ďumbier (2043 m).

Unikátnymi klenotmi sú gotické monumenty miest Kežmarku, Levoče a Spišský hrad, ktorý je najrozsiahlejší v strednej Európe.

V blízkej cudzine môžu hostia obdivovať krásy Viedne, Budapešti a ďalších krásnych miest.

*****************************************************************************************************************
Bližšie informácie o podujatiach organizovaných Spoločenským centrom: 
Tel.: 033 775 2146, centrum@spapiestany.sk

Počasie
Momentálny stav
zväčša slnečno
21.3°C
26.Jún2016
búrka
17°C - 27°C
27.Jún2016
sčasti zamračené
14°C - 25°C
28.Jún2016
sčasti zamračené
13°C - 27°C
29.Jún2016
zväčša slnečno
16°C - 30°C
30.Jún2016
sčasti zamračené
16°C - 30°C
01.Júl2016
zväčša slnečno
16°C - 30°C
02.Júl2016
zväčša slnečno
16°C - 29°C
03.Júl2016
zväčša slnečno
15°C - 28°C
04.Júl2016
zväčša slnečno
15°C - 28°C
Mapa Webová kamera
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X