newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Šport a relax

Piešťany sú vďaka svojej polohe a jedinečnej športovej infraštruktúre rajom pre aktívnych ľudí. Vodné športy, plávanie, tenis, squash, jazdectvo, turistika, cykloturistika, zoskoky na padáku – to je len časť ponuky, ktorú tu nájdete.

Fitnes
Danubius Premier Fitness sú moderne vybavené fitnes centrá so saunou a bazénom. Odborný personál, ovládajúci niekoľko jazykov, Vám predstaví nové fitnes trendy a ochotne pomôže pri zostavovaní Vášho individuálneho fitnes programu. Viac informácií >>>

Golf
Golfové ihrisko v severnej časti Kúpeľného ostrova má 9 - jamiek a všetko, čo patrí ku golfovému areálu - club house s komplexnými vynikajúcimi službami, kaviareň, golf shop. Pre bližšie informácie o golfe kliknite tu.

Tenis
Piešťany sú známe okrem iného aj svojou tenisovou tradíciou. Priamo na Kúpeľnom ostrove, v areáli kúpaliska Eva, nájdu hostia a návštevníci mesta dva dvorce so sezónnou prevádzkou. Dvorce majú kvalitný antukový povrch a sú plne k dispozícii kúpeľným hosťom. Záujemcom zabezpečíme profesionálneho trénera či sparingpartnera, prípadne je možné objednať si lekcie tenisovej školy pre začiatočníkov.
Tenisoví nadšenci sú vítaní aj v tenisovom klube Kúpele Piešťany, ktorý má 13 otvorených dvorcov (11 s antukovým povrchom, 2 betónové) a dva detské kurty. Okrem otvorených dvorcov môžu tenisti využiť aj dva kryté kurty s umelým povrchom a celoročnou prevádzkou. Pre začiatočníkov sú k dispozícii aj štyri cvičné steny. Tenisový klub sa nachádza v mestskom parku, neďaleko od kúpeľného hotela Park a ponúka kompletné služby vrátane požičiavania športového náčinia, služieb skúsených trénerov a sparingpartnerov.

Tenisové kurty sú atraktívne nielen pre individuálnych hostí a návštevníkov Piešťan, dokážeme ich využiť aj na organizáciu rôznorodých tenisových turnajov s kvalitnými servisom a doplnkovými a regeneračnými službami pre účastníkov.

Vodné športy
Rieka Váh a jazero Sĺňava sú ideálne pre vodné športy, kanoistiku, jachting, člnkovanie.
Vodná nádrž Sĺňava s plochou 4,3 km2 sa nachádza medzi mestom Piešťany a obcou Drahovce.

Za svoje pomenovanie vďačí vysokému počtu slnečných dní v roku. Na nádrži nájdete vodnolyžiarsky vlek, lodenicu, v blízkosti camping. Okolo priehrady je vybudovaná dvanásťkilometrová asfaltová trasa po hrádzi pre peších aj cyklistov (cez hať sa dá prejsť od mája do septembra, pondelok až piatok od 15:00 a cez víkend od 10:00 hod. do 20:00 hodiny).

Na vyhliadkovú plavbu po Sĺňave sa môžete vydať loďou Xénia kotviacou pri Kolonádovom moste v Piešťanoch.
Súčasťou nádrže je umelo vytvorený vtáčí ostrov, ktorý je chránenou prírodnou rezerváciou, zapísanou UNESCO. Vyskytujú a hniezdia tu vzácne druhy vtákov, je hniezdiskom čajky sivej.

Rybolov
Váh, mŕtve rameno rieky za Kúpeľným ostrovom, Ratnovská zátoka, Horná Streda, Drahovské jazerá a vodná nádrž Čerenec sú rajom pre rybárov.
Turistický rybársky lístok dostanete v predajni s rybárskymi a turistickými potrebami, Slávia centrum, Rázusova ul. 7, telefón 033/772 91 55
Pochutnať na čerstvých rybách s možnosťou uloviť si rybu, pstruha alebo kapra, priamo v rybníku ponúka rybník v Bašovciach, reštaurácia u Petra (telefón 033/774 68 36).
Asi 20 km od Piešťan smerom na Topoľčany v obci Bojná ponúka rovnakú možnosť Ranč pod Babicou.
http://www.babica-bojna.sk/

Vodné lyžovanie
Neďaleko od Piešťan (cca 2 km) v Ratnovskej zátoke na vodnej nádrži Sĺňava sa nachádza špeciálne vybavený areál s vlekom pre vodné lyžovanie, ktorý je v prevádzke počas letných mesiacov júl a august denne od 10:00 - 18:00 hod. K dispozícii je vodné lyžovanie, zapožičanie kneeboardu, zapožičanie neoprénu a plážový volejbal.
Areál Vodných športov, Ratnovská zátoka, tel. 0905 753 236.

Tandemový zoskok
Na letisku dedinky Slávnica pri Trenčíne môžete absolvovať tandemový zoskok so skúseným inštruktorom z výšky vyše 4000 m. Voľný pád trvá asi 50 sekúnd a poletíte rýchlosťou asi 200 km za hodinu. Viac info na http://www.tandemovyzoskok.sk/ alebo na tel. č. 0903 473 259

Squash
štyri moderné klimatizované kurty, sauna, bar, možnosť požičania kompletnej výstroje od rakety a loptičky až po špeciálnu halovú obuv a uterák.
Squash Club na Hlbokej ulici je otvorený denne od 10:00 do 22:00 hod., tel. 033/771 87 64
http://www.squashclub.sk/

Turistika
Obľúbenou športovou aktivitou v regióne je pešia turistika. Vyberte sa po označených turistických značkách na blízku Červenú vežu, Bacchus vilu. Najkrajším miestom Považského Inovca je Bezovec (743 m). Pod jeho vrcholom je vybudované turisticko-športové centrum, ktoré poskytuje výborné podmienky v lete na turistiku, v zime na zjazdové a bežecké lyžovanie.
Náročnejšie odporúčané a obľúbené trasy pešej turistiky v Piešťanoch a okolí:

  • Piešťany - Moravany nad Váhom - Striebornica - Čertova pec - Plešiny - Piešťany - 7 hod.
  • Piešťany - Vila Bakchus - sedlo Havran - Plešiny - Piešťany - 4 hod.
  • Piešťany - po hrádzi - Lúka - Tematín - chata Bezovec - 6 hod.

Cykloturistika
Poloha Piešťan je zaujímavá pre cykloturistiku. Po Vážskej magistrále sa dostanete do susedných miest: smerom na juh do Hlohovca, smerom na sever do Nového Mesta nad Váhom. Horský bicykel možno využiť aj v lesnom teréne Považského Inovca.
Možnosť prenájmu bicyklov – priamo v hoteli.

Zimný štadión
Zimný štadión ponúka ľadovú plochu, ktorá je k dispozícii pre verejnosť na korčuľovanie. Zimný štadión sa nachádza v športovej zóne Piešťan, blízko squash klubu a viacúčelovej športovej haly.
Zimný štadión, tel. 033/762 31 50

Lyžovanie
Ski centrum Bezovec ponúka 5 lyžiarskych vlekov a zjazdové trate s dĺžkou od 300 do 600 m. Novinkou je umelé zasnežovanie a večerné lyžovanie. V lete nájdu milovníci lyžovania v Piešťanoch všetky podmienky pre vodné lyžovanie na jazere Sĺňava v Ratnovskej zátoke, len na skok od Kúpeľného ostrova.
Ski – Bezovec, http://www.lyziari.sk/, e-mail: mailto:lyziari@lyziari.sk

Bowling
Bowling je zábavou a pohybom, ktorý pristane všetkým. Hra pre relax, zdravie a zábavu s priateľmi, aktívny oddych pre kúpeľných hosti po procedúrach, pre návštevníkov mesta, ale aj na usporiadanie rodinných turnajov.
Osem plnoautomatizovaných dráh svetoznámej značky Brunswick – USA.
Bowling Center Victoria, tel. 0911 271 494, http://www.bowlingpiestany.sk/

Počasie
Momentálny stav
oblačno
17.1°C
25.Máj2016
zväčša slnečno
12°C - 24°C
26.Máj2016
zväčša zamračené, prietrž mračien, búrka
11°C - 24°C
27.Máj2016
sčasti zamračené
13°C - 26°C
28.Máj2016
búrka
14°C - 25°C
29.Máj2016
zväčša zamračené, prietrž mračien, búrka
16°C - 27°C
30.Máj2016
zamračené, oblačno
14°C - 26°C
31.Máj2016
sčasti zamračené
13°C - 24°C
01.Jún2016
sčasti zamračené
13°C - 24°C
02.Jún2016
sčasti zamračené
13°C - 24°C
Mapa Webová kamera
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X