newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Chuť Piešťan

22. - 24. 5. 2015, Kúpeľný ostrov, Piešťany

Tradičné umelecké remeslá 2015

Slovenské liečebné kúpele Piešťany a Občianske združenie Tradičné ľudové umelecké remeslá,
pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR, Vás v dňoch 22. - 24. 5. 2015 radi privítali už na 7.ročníku medzinárodného stretnutia ľudových remeselníkov - Tradičné umelecké remeslá.

Popri veľkom množstve stánkov s rozmanitými remeslami bol podobne ako po minulé roky počas celého víkendu pripravený kultúrny program - vystúpenie destského folklórneho súboru, cimbalová muzika z Moravy, bábkové divadlo a ďalšie.

Tradičné umelecké remeslá 2014

Remeselníci v Kúpeľoch Piešťany
16. - 18. 5. 2014

Už po 6. krát sa na kúpeľnom ostrove zišli keramikári, drotári, kováči, rezbári, košikári a ďalší remeselníci, ktorých šikovné ruky vytvorili doslova umelecké diela. Tradičných umeleckých remesiel sa zúčastnilo približne 160 remeselníkov zo Slovenska, Čiech, Poľska, Srbska, Švédska, Belgicka, Chorvátska, Macedónska, Maďarska, Izraela i Slovinska. Návštevníci si mohli domov odniesť ručne tkané koberce, obrovské varechy do guľášu, ozdoby z drôtu, kože či skla, veľké i malé črepníky, obrázky vytvorené servítkovou technikou, maľované hodvábne šatky, textilné bábiky, či hrnčeky všetkých tvarov, farieb a vzorov a mnoho ďalších ručne vytvorených výrobkov.

Deti si mohli vyskúšať ako sa pracuje v kováčskej dielni alebo sledovať sokoliarov v dobových kostýmoch. V nedeľu v rámci kultúrneho programu deti bavilo Stražanovo bábkové divadlo. Avšak asi najväčšou atrakciou tohto ročníka bol drevený kolotoč s košíkmi namiesto sedadiel.
Popri mnohých stánkoch s občerstvením si návštevníci pochutnávali aj na medovníkoch, tradičných valašských frgáloch a cesnakových topeničkách pečených priamo na platni.

Projekt Tradičné umelecké remeslá v Piešťanoch každoročne organizuje občianske združenie Tradičné ľudové umelecké remeslá a Slovenské liečebné kúpele Piešťany pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR. Minister Ing. Tomáš Malatinský sa tohto krásneho podujatia i osobne zúčastnil.

Priestor každoročne dostávajú aj chránené dielne, handicapovaní remeselníci a Domovy sociálnych služieb zo Slovenska – Zelený dom zo Skalice, Merema z Modry a Betánia zo Senca. Obyvatelia Zeleného domu vystúpili so svojim kultúrnym programom aj v rámci slávnostného otvorenia v Pavilóne Harmony, kde zožali veľký potlesk a uznanie. Ďalej vo folklórnom programe vystúpila spevácka skupina Kolovrátok z Drahoviec a mužská spevácka skupina z Heľpy.

Chuť Piešťan - Danubius Health Spa Resort Thermia Palace *****,Danubius Health Spa Resort Esplanade ****,Spa Hotel Grand Splendid ***,Vila Trajan **,Hotel Jalta & Dependances **

Chuť Piešťan

Ubytovanie, polpenzia, lekárska konzultácia, 1 – 2 procedúry za deň podľa dĺžky pobytu.
Platnosť: 1. Október 2015 - 13. Január 2018
5 možný hotel (možné hotely)
Min. cena
EUR 45
Osoba/1 noc(í)
 
Počasie
Momentálny stav
zväčša slnečno
4.9°C
29.Marec2017
zväčša slnečno
7°C - 21°C
30.Marec2017
sčasti zamračené
5°C - 18°C
31.Marec2017
sčasti zamračené
7°C - 19°C
01.Apríl2017
sčasti zamračené
7°C - 19°C
02.Apríl2017
sčasti zamračené
7°C - 19°C
03.Apríl2017
sčasti zamračené
6°C - 18°C
04.Apríl2017
zväčša slnečno
6°C - 19°C
05.Apríl2017
sčasti zamračené
7°C - 19°C
06.Apríl2017
sčasti zamračené
6°C - 18°C
Mapa Webová kamera
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X