newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Golfové ihrisko

Parametre ihriska
dľžka muži: 4.318 m
dľžka ženy: 3.688 m
PAR 68

MAPA IHRISKA

Jamka - každá začína odpaliskom, pokračuje dráhou (fervejou) a končí jamkoviskom s jamkou, ktorá je označená zástavkou. Jamky majú rôznu dĺžku, a to od 90 do 550 metrov.

Na dráhe alebo ferveji je krátka pokosená dráha, kde je ľahko vidieť loptičky. Táto časť je lemovaná vyššie pokosenou trávou – rafom. Ten býva hustý a predstavuje jednu z prekážok pre golfistov.

Jamkovisko – grín pozostáva z najkvalitnejšieho a hustého nakrátko pokoseného trávnika. Tu sa
nachádza jamka so zapichnutou vlajkou. Podľa golfovej etiky hráči musia upraviť každé drobné znehodnotenie grínu po dopade loptičky. Jamky sú označené tzv. parom. Ide o teoretický počet úderov, na ktorý by sa mala jamka zahrať. V rámci golfových areálov funguje i cvičná lúka – driving range. Je to miesto s prírodnými alebo umelými odpaliskami, určené na tréning. Súčasťou sú tu i cvičné gríny.

Hendikep - systém, ako môžu hráči rozličných výkonnostných kategórií spolu súperiť. V tomto systéme hráč nehrá proti absolútnemu počtu rán ostatných, ale proti ich relatívnemu výkonu voči ich vlastným hendikepom. Je to číslo, ktoré vyjadruje hráčovu výkonnosť a tiež koľko rán hráč priemerne zahrá nad či pod par ihriska. Hráči, ktorí sú zaregistrovaní v Slovenskej golfovej asociácii, majú hendikep určený s presnosťou na jedno desatinné miesto.

HRACÍ HENDIKEP IHRISKA

SKÓRKARTA

Počasie
Momentálny stav
zväčša slnečno
10°C
28.Február2017
mierne zamračené
4°C - 14°C
01.Marec2017
sčasti zamračené
0°C - 10°C
02.Marec2017
zamračené, oblačno
-1°C - 11°C
03.Marec2017
sčasti zamračené
4°C - 12°C
04.Marec2017
zamračené, oblačno
6°C - 15°C
05.Marec2017
mierne zamračené
5°C - 14°C
06.Marec2017
sčasti zamračené
4°C - 14°C
07.Marec2017
sčasti zamračené
3°C - 13°C
08.Marec2017
sčasti zamračené
2°C - 11°C
Mapa Webová kamera
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X