newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Kultúra a šport
Čo rozprávajú múzy?

Do Piešťan prichádzajú po živú vodu aj tí, čo hľadajú ostrovček ticha, dobré slovo a symfóniu hudby. Piešťany sú originálne mesto. Pozývajú umelcov, hudobníkov, divadelníkov, výtvarníkov, spisovateľov. Koná sa tu veľa umeleckých výstav, divadelných predstavení, každoročne slávnostné Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny, súťaž v aranžovaní kvetov Victoria Regia. Po celý rok tu znejú koncerty vrcholiace Piešťanským hudobným festivalom. Vytvárajú v meste neopakovateľnú atmosféru, prinášajú radosť a harmóniu.

Oddelenie kultúrnych služieb Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany organizuje atraktívne programy, ktoré vypĺňajú voľný čas kúpeľných hostí. Môžete si vybrať z pestrej ponuky koncertov klasickej hudby, opery, operety, muzikálov, džezových koncertov, ale i vychádzok a výletov.  

V zdravom tele zdravý duch

Krátky oddych po procedúrach nezaškodí, nudiť sa však v Piešťanoch určite nebudete. Tenisové kurty, golfové ihrisko, indoor golf centrum, vodný a saunový svet sú priamo na Kúpeľnom ostrove, nordic walking, turistika a cyklistika v Piešťanoch a okolí. Vodné športy majú v tomto meste zelenú. Vodná nádrž Sĺňava je ideálna na jachting, veslovanie, surfovanie a vodné lyžovanie. Rieka Váh a okolité vodné nádrže sú potešením pre rybárov. Poloha Piešťan je zaujímavá pre cykloturistiku. Po vážskej magistrále sa dostanete do susedných miest; smerom na juh – do Hlohovca, smerom na sever – do Nového Mesta nad Váhom. Pre horskú cyklistiku je ideálny lesný terén Považského Inovca. Obľúbenou aktivitou je pešia turistika. Po vyznačených turistických trasách sa môžete vybrať na blízku Červenú vežu či Bacchus vilu. Náročnejšia je túra z Piešťan cez Obrázkovú horu na Čertovu pec, kde sa nachádza jaskyňa so stopami osídlenia z dôb praveku. Miestny jazdecký oddiel na ostrove Lido organizuje kurzy jazdy na koňoch a poníkoch pre dospelých aj deti.

Počasie
Momentálny stav
zväčša slnečno
11.3°C
29.Marec2017
zväčša slnečno
7°C - 20°C
30.Marec2017
sčasti zamračené
5°C - 18°C
31.Marec2017
zväčša slnečno
7°C - 19°C
01.Apríl2017
zväčša slnečno
8°C - 20°C
02.Apríl2017
zväčša slnečno
7°C - 19°C
03.Apríl2017
sčasti zamračené
5°C - 18°C
04.Apríl2017
sčasti zamračené
6°C - 18°C
05.Apríl2017
sčasti zamračené
7°C - 18°C
06.Apríl2017
zväčša slnečno
6°C - 18°C
Mapa Webová kamera
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X