newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Kongresové centrum

Koncerty, spoločenské podujatia, medzinárodné výstavy výtvarného umenia, sochy v parku, hudobné festivaly, medzinárodné stretnutie remeselníkov a automobilových veteránov, súťaž vo viazaní a aranžovaní kvetov Victoria Regia, kaviarničky, promenáda ... toto všetko ponúka kúpeľné mesto Piešťany.

Oddelenie kultúrnych služieb pripravuje pre hostí pestrý program kultúrnych programov, spoločenských podujatí  a voľnočasových aktivít – turistických a náučných vychádzok, návštevy najzaujímavejších miest v Piešťanoch a okolí, poldenné a celodenné výlety do domácich, ale i zahraničných miest. V kongresovom centre a letnom hudobnom pavilóne Harmony znejú po celý rok najkrajšie diela vážnej hudby, najznámejšie operné árie, operetné a muzikálové melódie, dychové promenádne koncerty, vystúpenia folklórnych súborov a skupín, etno hudba, ale sú aj miestom módnych prehliadok, orientálnych večerov a benefičných koncertov. Kúpeľný park je miestom, kde deti hľadajú veľkonočné vajíčka, stretávajú sa remeselníci predvádzajúci tradičné ľudové remeslá, otvára sa kúpeľná sezóna, požehnávajú sa liečivé pramene, spanilo jazdia automobiloví veteráni z celého sveta. Nájdete v ňom Chodník slávy, ktorý je venovaný úspešným slovenským paralympionikom.

Bližšie informácie: 
Tel.: +421 33 775 2146, E-mail: centrum@spapiestany.sk

Počasie
Momentálny stav
zväčša slnečno
10°C
28.Február2017
mierne zamračené
4°C - 14°C
01.Marec2017
sčasti zamračené
0°C - 10°C
02.Marec2017
zamračené, oblačno
-1°C - 11°C
03.Marec2017
sčasti zamračené
4°C - 12°C
04.Marec2017
zamračené, oblačno
6°C - 15°C
05.Marec2017
mierne zamračené
5°C - 14°C
06.Marec2017
sčasti zamračené
4°C - 14°C
07.Marec2017
sčasti zamračené
3°C - 13°C
08.Marec2017
sčasti zamračené
2°C - 11°C
Mapa Webová kamera
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X