newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Incentíva v Piešťanoch

Športové programy

Aktívne ráno
Vyskúšajte severskú chôdzu s profesionálnym trénerom. Prejdite sa po Kúpeľnom ostrove a nechajte sa očariť okolitou prírodou. Program vrátane vitálneho občerstvenia.

Obedná prestávka "Thermal"
Prežite obednú prestávku netradične. Pod vedením profesionálneho trénera si zacvičte vodnú gymnastiku a naberte silu na zvyšok dňa. Program vrátane obedného občerstvenia.

Celoročné golfovanie
V Kúpeľoch Piešťany patrí golf medzi celoročné športové aktivity. Zahrajte si golf v Kúpeľnom parku. Popri 9-jamkovom golfovom ihrisku môžete trénovať aj na golfovom simulátore. Program vrátane golfového občerstvenia.

Pettangue piknik
Pôdy Kúpeľného ostrova sú tým najlepším miestom na doplnenie pozitívnej energie. Zabavte sa známou hrou Pettangue. Program vrátane pikniku.


Tematické večerné programy

Večera prechádzkou
Každý chod vášho jedla bude podávaný v inej časti Kúpeľného ostrova. Začnite jedinečným predjedlom na golfe, prejdite sa cez hotely na Kúpeľnom ostrove a dezert "Piešťanské bahno" si vychutnajte v kúpeľnom dome Irma.

Indoor golf party
Golfový areál Vrbinky je ideálnym miestom pre organizovanie netradičných športových večierkov. Popri kulinárskych špecialitách si obohaťte večer golfom na jednom z našich trenažérov. V prípade záujmu aj s profesionálnym trénerom. Samozrejme nesmie chýbať tradičný polnočný guláš!

Viva latino večer
Južná Amerika hosťom na Kúpeľnom ostrove? Zatvorte oči a predstavte si raj s juhoamerickými špecialitami a nápojmi pod svetlami lampiónov z Indonézie. Obdivujte salsu a tango alebo si sami zatancujte v rytme latino hudby.

Tradičný slovenský večer
Zažite slovenskú kultúru v jej pôvodnej kráse s typickými jedlami, folklórnou hudbou, tancom a krojmi. Nebude chýbať ani povestná slivovica a polnočná "Slovenská svadba".


Večerné programy

Karaoke večer
Karaoke milujú ľudia v Japonsku, Anglicku, Holandsku či kdekoľvek na svete, tak prečo ho neskúsiť aj na Kúpeľnom ostrove? Spolu s naším DJ Vás pozývame si zaspievať či zatancovať pri svojej obľúbenej pesničke. Popri tom sa o skvelú show postará náš barman. Tancovať a spievať sa bude počas celého večera! Program vrátane bufetu.


Terapeutické programy

Oddych na čerstvom vzduchu
Doprajte si oddych v Soľnej jaskyni a dožičte regeneráciu vašim pľúcam. Po výdatnom kúpeli v horúcej termálnej vode sa uvoľnite pri príjemnej masáži. Program vrátane občerstvenia.

Piešťany tradične
Zažite jedinečný kúpeľ v Bahnisku historickej budovy Irma, pokračujte upokojujúcim kúpaním v priezračnej termálnej vode Zrkadliska a po výdatnom oddychu si vychutnajte osviežujúce občerstvenie.

Piešťany exkluzívne
Vychutnajte si svoj nápoj popri jedinečnom kúpeli v horúcej termálnej vode, nasledovaný oddychom a jedinečnou masážou. Nakoniec popri občerstvení na vás čaká malý kozmetický darček.

INCENTÍVA V PIEŠŤANOCH - brožúra (pdf)

Počasie
Momentálny stav
zväčša slnečno
10°C
28.Február2017
mierne zamračené
4°C - 14°C
01.Marec2017
sčasti zamračené
0°C - 10°C
02.Marec2017
zamračené, oblačno
-1°C - 11°C
03.Marec2017
sčasti zamračené
4°C - 12°C
04.Marec2017
zamračené, oblačno
6°C - 15°C
05.Marec2017
mierne zamračené
5°C - 14°C
06.Marec2017
sčasti zamračené
4°C - 14°C
07.Marec2017
sčasti zamračené
3°C - 13°C
08.Marec2017
sčasti zamračené
2°C - 11°C
Mapa Webová kamera
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X